Udělejte si chvilku pro sebe a dopřejte si péči, jakou si zasloužíte

Nehty 

Manikúra a pedikúra, gel lak

Obočí a řasy

Úprava, laminace a barvení

Vlasy

Barvení, střihy a péče o vlasy

Obličej

Kosmetologie, make-up, péče o pleť

Tělo

Masáže, peeling, laserová epilace

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě! Přečtěte si, co o nás říkají naši klienti.

Beauty Concept

General rating
4.9

na základě stovek recenze

Manikúra a pedikúra

Manikúra a pedikúra

Mezi naše služby patří různé druhy manikúry, zahrnující klasickou bez lakování, ale také například manikúru s gel-lakem. Provádíme různé procedury posilující nehty, za využití gelů nebo gelových prodloužení. Pro zákaznice, které nevyhledávají lakování, či mají alergii, nabízíme klasickou manikúru, aby jejich ruce vypadaly vždy upraveně a krásně. Manikúru doporučujeme alespoň dvakrát do měsíce. Součástí manikúry je seříznutí zbytečné kůžičky, upravení nehtového lůžka a aplikace vhodné péče pro ruce.

Manikúra klasická

600 Kč

Manikúra krytí gel lakem

od 900 Kč

Modeláž a prodloužení nehtů

od 1200 Kč

Pedikúra

od 700 Kč

Objednat se

Barvení vlasů

Naši specialisté se zaměřují na veškeré druhy barvení, a to od dobarvování odrostů, až po složitá barvení Air Touch a Balayage. Při všech procedurách jsou využívány ty nejluxusnější přípravky, a to současně tak, aby byly vaše vlasy maximálně ochráněny a po barvení zůstaly zdravé. Cena barvení se odvíjí od individuálních požadavků, délky a hustoty vlasů.

Barvení celoplošné

od 1600 Kč

od 3500 Kč

Objednat se

Barvení vlasů

Péče o vlasy

Péče o vlasy

V případě péče o vlasy se staráme o záchranu Vašich vlasů po barvení, pobytu na slunci, ve vodě apod. Provádíme různé druhy péčí, které jsou speciálně připraveny pro daný problém a konkrétní vlasy. Vše probíhá po konzultaci našeho specialisty s Vámi a tom, jaké jsou Vaše preference a potřeby. Cena se odvíjí od konkrétní péče, typu vlasů a jejich délky. V ceně je vždy zahrnuto mytí a foukání vlasů.

Ofina/konečky (bez mytí )

500 Kč

Dámský střih (mytí, stříh, styling)

od 800 Kč

Péče o vlasy

od 1500 Kč

Pánský střih (mytí, střih, styling)

od 600 Kč

Dětský střih

od 400 Kč

Objednat se

Obočí a řasy

Buďte krásná hned po probuzení bez nutnosti použití líčidla. Zajistěte si neodolatelné řasy, které Vás oprostí od líčení, a vykouzlí Vám svůdný pohled hollywoodské star.

Úprava / barvení / laminace obočí

od 300 Kč

Prodlužování řas

od 1100 Kč

Odstranění umělých řas

150 Kč

Objednat se

Obočí a řasy

Kosmetologie

Kosmetologie

V týmu Beauty Concept máme profesionální specialisty, kteří mají zkušenosti i s hodně problematickou pletí. V našem portfoliu služeb naleznete rozmanité kůry zahrnující péči o pleť, peelingy a čištění. Při procedurách využíváme ty nejvíce kvalitní a luxusní produkty a materiály. Každá péče je vytvořena speciálně pro daný typ pleti tak, aby byla co nejbezpečnější a nejúčinnější.

Péče o pleť

1500 Kč

Čištění neproblematické pleti

1700 Kč

Čištění problematické pleti (akne)

2000 Kč

Bukální Anti-Age masáž obličeje

2500 Kč

Objednat se

Make-up

Beauty Concept se s velkou radostí stane součástí Vašeho perfektního vzhledu. Ať už je Vašim cílem cítit se lépe během náročného pracovního dne či víkendu s express nebo denním líčením, nebo náročnějším líčením pro důležité události, večery nebo dokonce svatbu. Náš tým skvělých vizážistek pod vedením top-vizážistky Assyi Vám i Vašim blízkým zajistí perfektní výsledek. Dle Vašich potřeb Vás nalíčíme jak v salónu, tak i u vás doma nebo kdekoliv si budete přát (s příplatkem za cestu).

Líčení

od 800 Kč

Svatební líčení

od 2000 Kč

Objednat se

Make-up

Depilace

Depilace

Depilace voskem Vám pomáhá se rychle zbavit nežádoucích chloupků. Lze ji provádět na konkrétních zónách, ale i na celém těle. Vše závisí na Vašem přání a Vašich potřebách. Depilace voskem je jeden z nejbezpečnějších způsobů, jak se zbavit chloupků, a to v jakékoliv zóně. Na rozdíl od klasického holení je doba trvání efektu po depilaci kolem dvou týdnů.

Horní ret

150 Kč

Podpaží

300 Kč

Nohy 1/2

900 Kč

Bikini (kompletní)

800 Kč

Objednat se

Dětské služby

Umíme dětské střihy, dětské účesy a Vaše děti budeme bavit! Jsme připraveni i na děti, které stříhání nemají zrovna v oblibě. Vašim slečnám nabídneme i dětskou manikúru a pedikúru.

Dětský střih

od 600 Kč

Manikúra

300 Kč

Pedikúra

300 Kč

Objednat se

Dětské služby

Masáže

Masáže

U nás v salónu máme několik profesionálních masérů, kteří zaručí, aby se vaše tělo cítilo odpočatě a fajn. Provádíme jak relaxační masáže při klidné hudbě a svíčkách, cílených na ty, kteří potřebují vypnout, tak i různé druhy lymfatických a zdravotních masáží pro klienty se sedavým zaměstnáním nebo problémy se svaly.

Masáž zad

1000 Kč

Klasická masáž 60 min

1200 Kč

Relaxační masáž / lymfatická masáž

1500 Kč

Anticelulitidní masáž

1500 Kč

Objednat se

Grooming

Kombinace toho, co je příjemné pro Vás a je odměnou pro Vaše mazlíčky, je u nás jednoduchý úkol. Rádi se postaráme nejen o Vás, ale i o Vaše mazlíčky. Náš tým profesionálů je schopný poskytnout široké spektrum péče o Vaše čtyřnohé miláčky. Pro každého z nich bude pobyt v Groomer dovolenou.

Hygienický komplex

od 800 Kč

Komplex se stříháním

od 1000 Kč

Stříhání drápků

od 100 Kč

Objednat se

Grooming

Naši partneři

Nejste nám lhostejní, a proto se na nás nikdy nebojte obrátit a vše zkonzultovat s našimi profesionály. Ti Vám vždy rádi pomohou s výběrem produktu v případě, že si výběrem nejste jistí a bojujete s ním.

Kontaktujte nás

Kde nás najdete