Melisenda Khurshudyan

Během svého života jsem vystřídala práci v různých sférách a oborech. Vždy jsem ale dříve či později narazila na nedostatek porozumění a citu v rámci kvality služeb. Mým cílem vždy bylo nabídnout lidem opravdu špičkové služby. Tak se postupem času zrodila myšlenka na založení vlastního podniku. Chtěla jsem vytvořit místo, které by nabízelo bezchybné služby a koncepčně odlišný přístup. Místo z oblasti beauty průmyslu, se širokým spektrem služeb.

Jsem vděčná za to, že mohu být každý den svědkem výsledků našeho týmu, jehož hlavním odrazem jsou úsměvy na tvářích našich spokojených zákazníků.

Assya Khurshudyan

Estetika, rafinovanost, elegance a důraz na jedince. To vše jsou hodnoty, kterými jsem se snažila obklopovat po celý můj život. Mé první kroky do světa krásy jsem udělala už v mém dětství, kdy jsem sledovala tutoriály na Youtube. Od sledování tutoriálů už chyběl jen kousek k prvním pokusům. Tady bych chtěla poděkovat mé rodině za to, že mě trpělivě nechali zkoušet si na nich mé dovednosti. Jejich podpora je to, co mi umožnilo se neustále posouvat a zlepšovat se v tom, co dělám.

Učením se od opravdových profesionálů mi pak pomohlo pochopit a přijít na to, co je v našem průmyslu to vůbec nejdůležitější- schopnost podtrhnout jedinečnost každého z nás. To je přesně to, co děláme v našem salónu.

Náš tým

Jsme mladí, ale zkušení. Jsme kolegové i kamarádi. Dokážeme tvrdě pracovat, ale také se společně sejít u dobrého jídla. Klientům poskytneme skvělý servis a zároveň si s nimi popovídáme o osobním životě. Máme rádi dobrou kávu i horký čaj. Milujeme tradice, ale zkoušíme stále něco nového.

Assya

Make-up

Bota

Manikúra a pedikúra

Ilona

Obočí a lifting řas

Julie

Permanentní make-up

Lenutsa

Hairstylist

Lora

Řasy

Sofi

Manikúra a pedikúra

Tatiana

Pedikúra

Victoria

Manikúra a řasy

Interiéry

Kontaktujte nás

Kde nás najdete