O Sisters’ Project

Naše salóny jsou postaveny na tom nejpevnějším základu – rodinných hodnotách. Naleznete u nás špičkový servis, útulnou rodinnou atmosféru a budete od nás odcházet bezstarostní. Jste vždy vítáni!

Více o Sisters’ Project

O Sisters’ Project

Náše salony jsou založeny na tom nejpevnějším základu – rodinných hodnotách. Špičkový servis a útulná rodinná atmosféra – nenechají nikoho bezstarostným. Jste vždy vítáni!

Více o Sisters’ Project

Naše služby

Naši mistři jsou brilantními umělci, kteří svou inspiraci nalézají v pravé ženské kráse. Pracují na každém obrazu, jako by na elegantním díle klasického umění, při kterém ctí vaši individualitu i Váš jedinečný charakter.

Manikúra a pedikúra

Obočí a řasy

Make-up

Vlasy

Kosmetologie

Depilace

Masáže

Dětské služby

Milesendra se psem. Grooming v Praze- siters project

Grooming

Kombinace toho, co je příjemné pro Vás a je odměnou pro Vaše mazlíčky, je u nás jednoduchý úkol. Rádi se postaráme nejen o Vás, ale i o Vaše mazlíčky. Náš tým profesionálů je schopný poskytnout široké spektrum péče o Vaše čtyřnohé miláčky. Pro každého z nich bude pobyt v Groomer dovolenou.

Více o Groomingu

Grooming

Milesendra se psem. Grooming v Praze- siters project

Kombinace toho, co je přijemné pro vás a je odměnou pro vaše mazlíčky je u nás jednoduché. Rádi se kromě vás postaráme také o vaše mazlíčky. Náš tým profesionálů je schopný poskytnout široké spektrum péče pro vaše čtyřnohé miláčky. Pro každého z nich bude pobyt v Groomer dovolenou.

Více o Groomingu

Naši partneři

Nejste nám lhostejní, a proto se na nás nikdy nebojte obrátit a vše zkonzultovat s našimi profesionály. Ti Vám vždy rádi pomohou s výběrem produktu v případě, že si výběrem nejste jistí a bojujete s ním.

Kontaktujte nás

Kde nás najdete