Doprava a platba

Doprava

Osobní vyzvednutí           zdarma
Produkty si můžete vyzvednout zdarma osobně v některém z našich salonů. Aktuálně Vaše objednávky vyzvedávat v salonech na pražských adresách Holečkova 16, Praha 5 a V Kolkovně 921/3, Praha 1.
Zásilkovna                         69 Kč
Prostřednictvím Zásilkovny si můžete nechat zaslat Vaši objednávku na výdejní místo Zásilkovny, které máte nejblíže, nebo při cestě. Pokud zvolíte možnost “Zásilkovna”, zobrazí se Vám výběr aktuálních výdejních míst, kde si podle adresy nebo podle mapy můžete vybrat takové místo, které Vám nejvíce vyhovuje. Doprava Zásilkovnou je zpoplatněna dle aktuálních podmínek a možností. Aktuální cena dopravy Zásilkovnou se při výběru dopravy pro Vaši včasnou informaci vždy zobrazuje.
DPD                                   69 Kč
Prostřednictvím dopravce DPD si můžete nechat zaslat Vaši objednávku přímo na Vaši adresu domů, do práce apod. Zásilka bude doručena na adresu, kterou zadáte při objednávce. Doručení dopravcem DPD je zpoplatněno dle aktuálních podmínek a možností. Aktuální cena doručení DPD se při výběru dopravy pro Vaši včasnou informaci vždy zobrazuje.

 

Platba

Hotově/kartou při vyzvednutí v salonu a dobírka
Zaplatit za Vaši objednávku můžete při převzetí. Pokud si objednávku vyzvednete u nás v některém ze salonů, pak si můžete přímo na místě zvolit mezi platbou v hotovosti, nebo platební kartou. V případě, že Vám bude objednávka doručována Zásilkovnou nebo DPD, rovněž můžete zaplatit při převzetí balíčku od dopravce. V obou případech je běžně možné provést platbu v hotovosti v naprosté většině i platební kartou. Vezměte prosím v úvahu, že možnosti konkrétních výdejních míst a konkrétních řidičů nebo vozidel není možné pro všechny případy a pro každý okamžik vždy z naší strany garantovat možnost zaplatit platební kartou.
Platební karta
Pokud zvolíte platbu platební kartou, budete při dokončení objednávky přesměrování na bezpečnou platební bránu Barion. Na platební bráně se Vám zobrazí ty formy úhrady, které jsou v daném případě a okamžiku k dispozici. Typicky se jedná o úhrady platební kartou, prostřednictvím Google Pay, Apple Pay nebo pomocí zrychlených plateb vybraných bank v ČR. Možnosti, které platební brána nabídne se mohou lišit v čase a na základě zařízení, které při objednávce používáte.
Bankovním převodem
Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, bude k Vaší objednávce vystavena zálohová faktura. Na této faktuře najdete platební údaje pro realizaci platby. Jakmile zaregistrujeme úhradu, Vaši objednávku vyřídíme způsobem dopravy, který jste v objednávce vybrali. Prosíme věnujte zvýšenou pozornost správně zadanému variabilnímu symbolu. V případě, že bude variabilní symbol chybný, nebo nebude uveden vůbec, nedojde k automatickému zpracování platby a nebudeme schopni platbu správně přiřadit k objednávce. Takové případy je nutné následně řešit individuálně a proces vyřízení objednávky se tak může výrazně prodloužit.