Barion Pixel

O nás

Vítejte v našem e-shopu, který s láskou založily dvě sestry sdílející vášeň pro kosmetiku a vše krásné. Věříme v transformační sílu make-upu a péče o pleť. Nabízíme široký výběr kosmetiky v nejvyšší kvalitě a nejlepším stylu. Naším cílem je Vám pomoci cítit se sebevědomě a krásně každý den. Jsme nadšené, že s Vámi můžeme sdílet naši lásku ke kosmetice a poskytnout Vám příjemný a bezproblémový zážitek z online nakupování. Děkujeme, že nás provázíte na vzrušující cestě krásy!
O nás
Jsme tu pro Vás

Jsme tu pro Vás

Vaše spokojenost je naší prioritou. Rády Vám poskytneme rady a pomoc při výběru toho nejlepšího pro Vaše potřeby. Komunikace s Vámi je pro nás důležitá a chceme, abyste si nákup u nás užili od začátku až do konce. Snažíme se, aby byl náš e-shop co nejvíce přehledný a každý produkt byl perfektně popsaný. Jsme tu pro Vás a rády Vám pomůžeme!

Široká nabídka

Jsme hrdé na širokou a rozmanitou nabídku produktů, kterou Vám přinášíme. Naším cílem je uspokojit různý vkus a potřeby našich zákazníků, a proto se snažíme nabízet široký výběr kvalitního zboží. Doufáme, že budete nadšeni a najdete u nás právě to, co hledáte!
Široká nabídka
Kvalitní produkty

Kvalitní produkty

V našem e-shopu objevíte pečlivě vybranou škálu kosmetických produktů, od luxusní péče o pleť po kvalitní základní make-up. Každá položku jsme vybraly s péčí a pozorností k detailům, abychom zajistily, že máte přístup k tomu nejlepšímu v oblasti krásy.

Rychlé odeslání

Objednejte si u nás a mějte jistotu, že Vaše objednávka dorazí do Vašich rukou v co nejkratším čase. S rychlým doručením z našeho e-shopu budete moci využít své nové produkty bez zbytečného čekání. Vaše přání je pro nás rozkazem. Chceme, aby bylo přání splněno co nejrychleji!
Rychlé odeslání
Zkušenosti v oboru

Zkušenosti v oboru

Jako majitelky luxusních kosmetických salonů Beauty Concept dobře rozumíme světu krásy. S pečlivostí vybíráme ty nejlepší produkty pro naše zákazníky. Chceme, aby kvalitní péče byla pro všechny dostupná, a proto jsme pro Vás na e-shopu připravily výběr luxusních produktů od značek Authentic Beauty Concept a Sister's Aroma. Vaše krása si zaslouží ty nejlepší produkty, a my Vám je s hrdostí nabízíme. Nakupujte u nás a dopřejte své pokožce a vlasům nádhernou péči, kterou si zaslouží.

Náš tým

Milujeme krásu a péči. Proto oboje šíříme dál! Náš tým se skládá z odbornic v oboru, které zbožňují svou práci. U nás budete komunikovat pouze s příjemnými lidmi! Věříme, že na našem e-shopu poskytujeme skvělé služby. Baví nás hledání těch nejlepších produktů právě pro Vás!
Náš tým

Náš tým

Jsme mladí, ale zkušení. Jsme kolegové i kamarádi. Dokážeme tvrdě pracovat, ale také se společně sejít u dobrého jídla. Klientům poskytneme skvělý servis a zároveň si s nimi popovídáme o osobním životě. Máme rádi dobrou kávu i horký čaj. Milujeme tradice, ale zkoušíme stále něco nového
Bota
Bota
Bota
Bota
Bota
Bota
Bota

Kontaktujte nás

Kde nás najdete

Get 10% off now

Fill your email and get 10% discount.

Thanks! Copy your coupon code

Minimum order of $25

Get 10% off now!